Strony internetowe – technologia

strony internetowe css 3 i html 5

CSS 3 oraz HTML 5

Sposób programowania stron www ciągle się rozwija, kolejnym krokiem do tworzenia nowych lepszych serwisów internetowych jest najnowsza wersja stylii CSS3 oraz języka programowania HTML5. Te nowe standardy od pewnego czasu zostały zaimplementowane we wszystkich przeglądarkach. Studio IKS aby sprostać wymaganiom nowoczesnych stron internetowych wykorzystuje najnowsze standardy programowania. Dzięki temu przygotowywane przez nas projekty nie tylko spełniają odpowiednie standardy, ale ułatwiają pozycjonowanie strony internetowej.

system cms

System CMS

Nowoczesny serwis internetowy powinien posiadać prosty w obsłudze system CMS czyli Content Managment System. System zarządzania treścią strony pozwala łatwo dodawać nowe treści, zdjęcia czy produkty w sklepie internetowym. Wykorzystywany przez nas system zarządzania treścią jest prosty, intuicyjny i przypomina tworzenie dokumentów w programie Microsoft Word.

responsive design

Responsive Design

Czym jest responsive design, czy strona responsywna ? To strona internetowa dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana. Wydaje się skomplikowane, ale chodzi o to aby każdy użytkownik internetu mógł poprawnie odczytać zawartość strony internetowej bez względu na jakim urządzeniu ją ogląda. Tablet, smartfon, laptop. Stare strony internetowe utworzone są aby wyświetlały się dobrze przy jednej rozdzielczości, zazwyczaj tej dla dużych monitorów. Strony które tworzymy dostosowują się do Twojego urządzenia i zawsze wyglądają dobrze.

Strony internetowe

Poniżej przedstawiamy przykłady na strony www, sklepy internetowe wykonane przez nasze Studio.

Zachęcamy do zobaczenia bardzo ciekawego projektu strony internetowe – fastipro.pl jest to system do zarządzania salonem, gabinetem – aplikacja działająca w chmurze.

Sklep internetowy redil.co.pl został zbudowany na nowoczesnej platformie handlu online która pozwala użytkownikowi łatwo zarządzać produktami i zamówieniami w sklepie. Dodatkowo system sklepu został zintegrowany z systemem zarządzania magazynem Hermes SQL firmy humansoft. Sklep może zostać zintegrowany z większością systemów ERP.
Sklep internetowy labelmarket.eu to indywidualny projekt wykonany tak aby zoptymalizować zakupy w sklepie online w którym produkty są budowane przez klienta wedle zamówienia.

Strony internetowe firmy oficium.net wykorzystują ciekawy sposób nawigacji na stronie tzw. Parallax Scrolling. Ten sposób nawigacji coraz częściej wykorzystywany jest na stronach internetowych.

Serwis internetowy wykonany dla marki Sandomierski to sklep internetowy i strona internetowa w jednym. Projekt opisuje i promuje produkty marki oraz udostępnia opcje zakupów przez internet. Dodanie sklepu internetowego do strony informującej o produktach marki jest optymalnym połączeniem.

ogrodniczy sklep internetowy

, ,

ogrodniczy sklep internetowy
Przygotowanie sklepu internetowego wangielskimogrodzie.pl dla firmy Agrocentrum. Sklep internetowy wraz z nowoczesnym panelem zarządzania produktami, zamówieniami. System połączony z płatnościami online.

Technologia: PHP, HTML5, CSS3 + CMS

Sklep internetowy Mila-Fashion

, ,

Sklep internetowy Mila-Fashion

Sklep internetowy mila-fashion, nowoczesna platforma do handlu w internecie. Nowoczesny silnik dla platform eCommerce ułatwia w prosty sposób zarządzać produktami oraz zamówieniami w sklepie internetowym.

Redil Sklep Internetowy

, ,

Redil Sklep Internetowy

Redil Sklep Internetowy przygotowany dla firmy Lider ze Starachowic. System sklepu internetowego jest zintegrowany z systemem zarządzania magazynem Hermes SQL firmy humansoft. Do zarządzania produktami w sklepie internetowym wykorzystany został silnik WooCommerce.

Technologia: HTML5, CSS3, PHP, WooCommerce …

Strona internetowa parallax

,

Strona internetowa parallax

Ostatnio bardzo modny sposób nawigacji na stronach internetowych. Strona internetowa parallax to jedna duża strona podzielona na elementy połączone z menu głównym. Dzięki wykorzystaniu płynnego przewijania „parallax scrolling” strona prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Dobry sposób dla stron www które nie mają zbyt obszernej treści.

Technologia HTML5, CSS3, Parallax […]

Sklep internetowy topszklarnie.pl

, ,

Sklep internetowy topszklarnie.pl – Kompletny sklep internetowy wraz z systemem CMS do zarządzania sprzedażą.

Gama System firmowa strona internetowa

,

Strona internetowa Kielce. Gama System firmowa strona internetowa.

Projekt i wykonanie serwisu Studio IKS.

Technologia: HTML5, CSS3, System Zarządzania treścią CMS, Responsive Design.

www.labelmarket.eu

, ,

Sklep internetowy sprzedający produkty dla branży Auto ID. Etykiety samoprzylepne, etykiety na roli, kalki ttr, drukarki termiczne / termotransferowe.  Projekt polegał na kompleksowym zaprojektowaniu sklepu wraz z indywidualny systemem zamówień.

Technologia – HTML, CSS, Java, jQuery, Contao CMS

www.sandomierski.com

,

Strona internetowa poświęcona marce Sandomierski. Serwis składa się z informacji o produktach wraz ze sklepem internetowym.

Technologia – HTML, CSS, Contao CMS